Širokova Amur» savā laukumā uzvar «Ņeftehimik» hokejistus

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja Latvijas uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētā komanda Habarovskas «Amur», kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Ņižņekamskas «Ņeftehimik» vienību.

Širokovs šajā mačā rezultativitātes punktus nenopelnīja, bet otrās trešdaļas pēdējās sekundēs saņēma divu minūšu noraidījumu par pretinieku komandas spēlētāja klupināšanu.

Spēles 13.minūtē

«Amur» vienību vadībā izvirzīja Ruslans Hasanšins, bet pēc šī vārtu guvuma rezultāts nemainījās līdz pat 52.minūtei, kad izlīdzinājumu panāca Sergejs Demagins. Savukārt uzvaras vārtus divas minūtes un 37 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Igors Iganatuškins. Divu minūšu noraidījumu abās vienībās šajā mačā bija gana daudz, tomēr visi trīs vārti tika gūti, komandām spēlējot vienādos skaitliskajos sastāvos.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā klubs «Amur» pakāpās uz desmito pozīciju ar 23 punktiem 20 spēlēs, bet «Ņeftehimik» hokejisti ar 21 mačā izcīnītajiem 34 punktiem šobrīd atrodas ceturtajā vietā.