Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NĪ krīzes visvairāk skartās pasaules slavenības

Neracionāla apiešanās ar finansēm un nepārdomātas investīcijas daudzas slavenības novedušas līdz bankrota slieksnim, un situāciju vēl pasliktinājusi globālā krīze. Nav svarīgi, vai jums ir «Oskars», jūs esat slavens sportists vai popzvaigzne — nepārdomāti ieguldījumi un krīze nevienu nešķiro, vēsta «[s:28533]».

Beidzot veiksmīgi noslēgušies aktiera Nikolasa Keidža tiesas darbi ar savu bijušo īpašumu pārvaldnieku Semjuelu Levinu, kas iepriekš atbildēja par Keidža investīcijām, nesot aktierim milzīgus zaudējumus.

Keidžs Levinu vainoja neprofesionālismā un iesniedza sūdzību Losandželosas Augstākajā apgabala tiesā, cerot saņemt kompensāciju 20 miljonu ASV dolāru apmērā. Saskaņā ar tiesā iesniegto informāciju Levins septiņus gadus nodarbojies ar spekulatīvām investīcijām nekustamā īpašuma (NĪ) tirgū, izmantojot Nikolasa Keidža finanšu līdzekļus, kas uz krīzes fona noveda pie katastrofālām sekām. Pēc Keidža teiktā, neveiksmīgās investīcijas nesušas milzīgus zaudējumus viņa budžetam. Saskaņā ar žurnāla «Forbes» datiem 2009. gadā Keidža ieņēmumi veidoja 40 miljonus ASV dolāru.

Savukārt aktiera Stīvena Boldvina mājai Roklendā draud izsole, jo aktieris ar sievu nespēja samaksāt 824 500 ASV dolāru lielo hipotekāro kredītu.

2006. gadā jaunākais no brāļiem Boldviniem par 3,4 miljoniem dolāru izlika izsolē māju, taču nespēja atrast pircēju. Gadiem ejot, hipotekārā kredīta summa auga, bet nedzēstais parāds palielinājās, sasniedzot 824 488,36 ASV dolārus.

Šis nav vienīgais laulātā pāra hipotekārais parāds, viņiem nāksies šķirties no milzīgām naudas summām.

Krīze skārusi arī amerikāņu popmūzikas princesi Britniju Spīrsu, kurai, lai izdzīvotu, vajadzīgs vismaz viens miljons ASV dolāru mēnesī.

Spīrsas rēķini nodoti tiesas izpildītāju rokās, kas uzrauga dziedātājas tēriņus. Pašlaik tiek izskatīti arī Spīrsas tēriņi 2008. gadā. Dziedātāja šķīrusies no 10 miljoniem dolāru, lai apmaksātu elektrības rēķinu, kā arī rēķinus par ūdeni, telefonu, hipotekāro kredītu par māju Malibu, kalpotājiem, miesas sargiem un advokātiem. Tomēr hipotekārie kredīti vēl pilnībā nav segti.

2008. gadā ASV NĪ krīzes dēļ Spīrsa ilgi nevarēja pārdot savu māju Beverlihilsā. Lai veicinātu pircēju interesi par māju, dziedātāja dažās pārdodamās mājas istabās nofilmējās NĪ katalogam.