Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom»: TV3 vilcina līguma parakstīšanu

TV3 vilcina līguma parakstīšanu ar «Lattelecom» un šā kanāla pieslēgšanu interaktīvās televīzijas (TV) skatītājiem, norāda uzņēmums «Lattelecom». Tikmēr TV3 skaidro, ka pašlaik rūpīgi izvērtē sadarbības modeļus.

Uzņēmumā «Lattelecom» portālu «Apollo» informēja, ka līgums starp TV3 un «Lattelecom» ir saskaņots jau kopš 2. oktobra un abas puses oktobra laikā publiski pauda apņēmību tuvākajās nedēļās atsākt retranslēt TV3 «Lattelecom» TV klientiem, taču līgums joprojām nav parakstīts.

«Mums nav pieņemama šī vilcināšanās un nav izprotams, kāpēc TV3 grib liegt sava kanāla skatīšanos vairāk nekā 40 000 Latvijas mājsaimniecību («Lattelecom» interaktīvās TV lietotājiem). TV3 jau pirms pāris nedēļām publiski pauda gatavību oktobra laikā atkal atjaunot kanāla apraidi  interaktīvajā TV. Tikai 29. oktobrī pēc mūsu vairākkārtējiem neatlaidīgiem aicinājumiem sniegt atbildi TV3 paziņoja, ka nav gatavi nodrošināt kanālu lielai daļai TV skatītāju. Varam tikai minēt, kāpēc TV3 vilcina šā līguma parakstīšanu, un uzskatām, ka šāda TV3 rīcība maldinājusi «Lattelecom» interaktīvās TV lietotājus, kas uzskatāma par neētisku rīcību,» norāda «Lattelecom» Televīzijas biznesa daļas direktors Toms Ābele.

Lai kompensētu neērtības, ko rada kanāla retranslācijas pārtraukšana, «Lattelecom» līdz 1. janvārim interaktīvās TV klientiem piedāvās iespēju bez maksas izmantot paplašināto kanālu paku.

TV3 portālam «Apollo» skaidro, ka sadarbība skatītāju interesēs ir abu pušu atbildība. Lai gan daļa no sākotnējām domstarpībām ir novērstas,  esošā situācija liek «TV3 Latvia» rūpīgi izvērtēt sadarbības modeļus ļoti vāja reklāmas tirgus kontekstā.

«Situācijā, kad visā mediju nozarē dramatiski krītas reklāmas ieņēmumi, ikviens tirgus dalībnieks rūpīgāk un arī ilgāk pārskata un maina turpmākā biznesa modeļa darbību – lai spētu nodrošināt skatītājam kvalitatīvu programmu ne tikai šogad, bet arī turpmāk,» norāda TV3.