Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KHL «Zvaigžņu spēlē» iespējama virves vilkšana

Otrdien Maskavā norisinājās pirmā organizatoru tikšanās, kurā tika spriests par KHL «Zvaigžņu spēles» norisi.

Kā zināms, 2009./2010. gada KHL sezonas «Zvaigžņu spēle» 30. janvārī norisināsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Minskā nākamajā gadā tiks atvērta jauna arēna un šis bija arī viens no iemesliem, kāpēc līgas labākie spēlētāji sapulcēsies šajā pilsētā.

«Sport-express.ru»

Šalajevs uzsver, ka ir jau zināmi vismaz divi kandidāti uz līgas stiprākā metēja godu – Deniss Kuļjašs no Maskavas CSKA un Antons Babčuks no Omskas «Avangard». Ekspertu aprindās tieši abiem minētajiem hokejistiem ir spēcīgākais metiens.

Viceprezidents visu neatklāj un patur noslēpumā dažas lietas par zvaigžņu spēles norisi. Par spēli tiks runāts arī ar pašiem spēlētājiem, iespējams, ka viņiem būs idejas, kā padarīt šovu interesantāku. Nav izslēgts, ka spēlētāji varētu arī vilkt virvi.

Pēc līgas amatpersonas vārdiem, arī šogad, visticamāk, KHL «Zvaigžņu spēlē» Krievijas hokejisti spēlēs pret ārzemju hokejistu sastādīto komandu. «Nav izslēgts, ka paliks arī iepriekšējie nosaukumi – «Jašina komanda» pret «Jāgra komandu». Tikpat labi var būt tā, ka komandas tiks nosauktas Fjodorova un Veinhandla vārdā. Pašreiz tie ir tikai varianti un darba grupa pie tā strādā. Par pieņemtajiem lēmumiem uzreiz informēsim hokeja sabiedrību, bet KHL mājas lapā palaidīsim balsošanas anketu. Domāju, tas notiks jau novembrī,» piebilda Šalajevs.