Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Streetbasket» un «VEF Rīga» vienojas kopīgā projektā

Biedrība «Streetbasket» un basketbola klubs «VEF Rīga» īstenos kopīgu projektu „Sports ir mans dzīves stils!”, popularizējot jauniešu vidū sportisku dzīves veidu.

Pirmā kopīgā ciemošanās pie skolēniem notiks 2.novembrī, kad «Streetbasket» un «VEF Rīga» plkst. 10.35 dosies uz Rīgas 6.vidusskolu, bet dienu vēlāk plkst. 9.20 notiks viesošanās Rīgas Ezerkrastu vidusskolā.

Plānots, ka šajos pasākumos «Streetbasket» pārstāvēs tā prezidents Raimonds Elbakjans, basketbola frīstaila meistars Matīss Elmis, reperis «Gacho», kā arī «VEF Rīga» basketbolisti. 2.novembrī uz tikšanos ar skolēniem dosies Ingus Bankevics un Andrejs Šeļakovs.

Iecerētas dažādas sportiskas aktivitātes, diskusijas par sporta nodarbību lietderību, kā arī dažādi zināšanu un sportiskie konkursi, kuru uzvarētāji iegūs ielūgumus uz «VEF Rīga» spēlēm un 20.novembrī Rīgā, «Skonto» hallē notiekošo ielu basketbola, boksa, deju un mūzikas pasākumu «Ghetto Basket Winter Edition».

«Biedrība «Streetbasket», organizējot ielu basketbola turnīrus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, vienmēr iestājusies par veselīgu dzīves stilu, spēļu norises vietas padarot par teritoriju bez alkohola, cigaretēm un narkotikām,» uzsver «Streetbasket» prezidents Raimonds Elbakjans.

«Jaunajā basketbola sezonā «Streetbasket» gan Latvijā, gan Krievijā aktīvi iesaistīsies sportiska dzīves stila popularizēšanā. «VEF Rīga» šajā sezonā startē vairākos turnīros, ieskaitot Austrumeiropas klubu izveidoto VTB Vienoto līgu, tādēļ arī šī sadarbība nav nejauša.»

«VEF Rīga» mērķis vienmēr ir bijis apvienot sportisko ieceru īstenošanu ar sociāli atbildīga kluba politiku,» akcentē «VEF Rīga» direktore Laila Spaliņa. «Jau pērn īstenojām akciju pret narkotikām, šis ir loģisks turpinājums. Sports patiešām ir mūsu dzīvesstils, un mēs vēlamies tam pievērst arvien lielāku daļu sabiedrības, īpaši bērnus, pusaudžus un jauniešus. Šajā akcijā esam gandarīti sadarboties ar «Streetbasket», jo mums ir vienots mērķis un dzīves filozofija.»

Rīgas skolu pārstāvjiem ir iespēja aicināt ciemos «Streetbasket» un «VEF Rīga» pārstāvjus, kontaktējoties ar e-pasta streetbasket@inbox.lv starpniecību. Aktuālā informācija par projektu atrodama «www.streetbasket.lv».