Zaudējums papildlaikā Minskā

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas «Dinamo» komanda šodien izbraukumā papildlaikā ar 1:2 zaudēja Kaspara Saulieša pārstāvētājai Minskas «Dinamo».

Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Jūliusa Šuplera pēcspēles komentārs

Pirmās trešdaļas pirmajā pusē «rīdzinieki» nopelnīja trīs noraidījumus, turklāt Miķelis Rēdlihs saņēma četru minūšu sodu. Tomēr mājiniekiem neizdevās realizēt daudzās iespējas skaitliskajā vairākumā, jo viesus vairākas reizes glāba vai nu aizsargu pašaizliedzība vai Edgara Masaļska lieliskais sniegums. Taču 14. minūtē Minskas komanda atklāja mača rezultātu, kad pretuzbrukumā ar ļoti precīzu metienu vārtus guva kanādietis Džefs Plats. Turpinājumā vairākums bija arī «rīdziniekiem», taču izmantot to neizdevās un pirmais periods beidzās ar 0:1.

Otrajā periodā abām komandām nebija daudz izdevību gūt vārtus. Viena laba iespēja bija «rīdziniekiem», taču no vārtu priekšas mūsējiem pārspēt Andreju Mezinu neizdevās. Minskas «Dinamo» bija divas labas izdevības palielināt pārsvaru, taču arī Masaļskis palika nepārspēts un pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāts palika nemainīgs.

Arī trešajā periodā laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, taču bez reālām iespējām gūt vārtus. Bīstamāki momenti tomēr bija pie Masaļska vārtiem, taču latviešu vārtsargs nospēlēja teicami. 13. minūtē līdz spēles beigām par pretinieka grūdienu apmalē tika noraidīts Roberts Petrovickis un Rīgas «Dinamo» palika mazākumā uz piecām minūtēm. Taču tieši šajā laikā «rīdzinieki» spēja panākt izlīdzinājumu, kad labi pretinieku zonā nocīnījās Miķelis Rēdlihs, kurš atspēlēja Mārtiņam Cipulim un viņš guva savus otros vārtus šajā KHL sezonā. Pēdējās pamatlaika minūtēs Minskas hokejistiem bija dažas labas iespējas izraut uzvaru, taču atkal nepārspējams bija Masaļskis.

Papildlaika pirmajā minūtē aktīvāk uzbruka viesi, tomēr 120. sekundē Dmitrijs Meļeško izslidoja vārtu priekšā un guva otros vārtus mājinieku labā (1:2).

Jau otrajā spēlē pēc kārtas par labāko Rīgas «Dinamo» komandā pelnīti tika atzīts vārtsargs Masaļskis.

Šī bija «rīdzinieku» pēdējā spēle pirms lielā pārtraukuma, kurš saistīts ar nacionālo komandu piedalīšanos starptautiskos turnīros. Nākamo maču «Dinamo» hokejisti aizvadīs tikai 12. novembrī, kad viesos tiksies ar pašreizējiem Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas «Ak Bars».