Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākts darbs pie «Parex bankas» restrukturizācijas

Sākts darbs pie AS «Parex bankas» restrukturizācijas, to sadalot «nosacīti labajā un sliktajā daļā», otrdien žurnālistiem pēc valdības sēdes atzina bankas prezidents Nils Melngailis.

Pēc viņa teiktā, tiek apsvērta iespēja izveidot fondu, kurā nodalītu atsevišķi nekustamos īpašumus, ķīlas, tos kredītus, kuru ņēmējiem ir problēmas ar saistību pildīšanu, kā arī tās jomas, kas nav bankas bizness.

Šim fondam tad arī varētu piesaistīt investorus, piemēram, kapitāla fondus vai arī starptautiskās finanšu institūcijas. Atdalot šādu fondu no bankas, tiktu uzlaboti arī pašas «Parex bankas» darbības rezultāti, atzina Melngailis.

Jau ziņots, ka šodien izskatīšanai valdībā sēdes slēgtajā daļā tika virzīt jautājumu par «Parex banka» pārstrukturizēšanu un konsultantu pieaicināšanu šajā jautājumā.

Lēmumu virzīt šo jautājumu izskatīšanai valdības sēdē vakar pieņēma koalīcijas partijas. Minētais jautājums ir ierobežotas pieejamības, tāpēc tika apspriests aiz slēgtām durvīm.