Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sulas par 50 eiro Grieķijā un auksti rīsi Krievijā

Portāls «Apollo», sadarbojoties ar basketbola klubu «VEF Rīga», piedāvā komandas spēlētāja Inga Bankevica blogu par pagājušās nedēļas izbraukumiem uz Atēnām un Piemaskavu.

«Pirmais brauciens bija uz Atēnām, kur devāmies ar lidmašīnu caur Kopenhāgenu. Brauciens bija diezgan garšs, taču prieks bija braukt uz Atēnām! Lidostā mūs jau gaidīja jauks šoferītis, kas bija autobusu piebraucis jau pie lidostas. Aizveda mūs uz viesnīcu. Secināju, ka Rīgas satiksme nav nekas traks, jo Grieķijā satiksme bija vienkārši briesmīga! Viesnīca bija super, dzīvojām 18. stāvā, ar lielisku skatu uz pilsētu! Grieķija mūs sagaidīja ar +19 grādu siltumu, taču sauli ta arī neredzējām.

Ēšana bija ļoti laba, un ar lielu izvēli! Taču sanāca kāds interesants atgadījums. Sākam ēst un pienāca viesmīlis, kurš pajautāja, vai negribam piedzert klāt kādu sulu. Protams, katrs atbildēja, ko vēlas, atnesa sulu, un tā tiešām bija ļoti garšīga. Paēdam un komanda jau devās prom, taču tad šis pats viesmīlis piegāja pie mūsu menedžera un iedeva viņam rēķinu. Menedžeris brīnās un saka - viss taču ir atmaksāts, taču viesmīlis atbild, ka apmaksāts esot viss, izņemot sulas! Tā nu izrādās, ka viņš izmantoja to, ka nezinājām par sulu cenām, un dabūjām maksāt 50 eiro par kādām 12 sulas glāzēm!

Spēle bija ļoti smaga, kā jau parasti Grieķijā, taču spējam atspēlēties no desmit punktu deficīta un beigās uzvarējām! Komanda parādīja raksturu!

Otrs brauciens bija uz Krieviju. Braucām no Rīgas uz Maskavu, kas bija diezgan ātri. Kad bijām Maskavā, lidostā jau nevarēja sazvanīt autobusa šoferi. Pēc gaidīšanas, Arča [menedžeris Artūrs Šēnhofs] pamanīja tālumā stāvošu autobusu ar uzrakstu «Himki». Tā nu devāmies uz autobusu, kas izrādījas bija mūsu, bet šoferītis vienkārši bija aizmidzis ciešā miegā!

Galu galā viņš tomēr aizveda mūs uz viesnīcu, kura, salīdzinot ar mūsu Rīgas viesnīcām, bija diezgan sliktā stāvoklī. Tad nu sapratām, ka būs interesanti! Isatbiņa bija auksta un dabūjām gulēt ar biksēm un krekliņos. Turklāt kādi viesnīcā bija tualetes papīri! Tādus Latvijā vairs nepārdod - kārtīgs smilšpapīrs!

Arī ēdinašana bija interesanta! «Otrajā» mums bija auksti, pliki rīsi ar zivi, bet, kad prasījām majonēzi vai kečupu, tad pateica, ka par to nav samaksāts un to mēs nevaram dabūt!! Pats labākais bija tas, ka kādus piecus metrus no mūsu galda cilvēki svinēja kāzas! Pasūtīja mūziku, un dejoja praktiski pie mūsu galda, turklāt vēl cigarešu dūmus laida virsū! Alekss Renfro bija tādā šokā, ka sāka fotografēt un filmēt, lai aizsūtītu draugiem uz ASV! Jautrības netrūka.

Tāpat bija interesants lielveikals (kaut kas līdzīgs «Alfai», tikai vēl lielāks), taču tajā ar kredītkartēm norēķināties nevarēja!

Spēlē bija ļoti smaga, un tajā mēs zaudējām. Maskavas apgabala «Himki» spēlē ULEB Eirolīgā, un tiešām ir ļoti laba komanda! Tā mums bija liela pieredze spēlēt pret šādu pretinieku!»