Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers: nebūs nodokļu, nebūs valsts

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) ceturtdien, uzrunājot parlamenta deputātus Saeimas ārkārtas sēdē, kurā izskatīs budžeta projektu pirmajā lasījumā, sacīja, ka viņu ļoti satrauc publiski aicinājumi nemaksāt nodokļus.

«Mani uztrauc situācija, ka publiskā telpā parādās aicinājumi nemaksāt nodokļus. Tajā pašā laikā mēs gribam bezmaksas veselības aprūpi, drošību. Nebūs nodokļu, nebūs valsts,» uzrunā sacīja premjers.

Ministru prezidents norādīja, ka patlaban pilnīgi visiem jāapvienojas, lai valsts pārvarētu grūtos laikus. «Tikai kopā izkļūsim no krīzes. Nepieciešams kopīgs mērķis un uzstādījums. Visiem, kam rūp valsts nākotne, jāapvienojas, kā to savulaik izdarīja Īrijā un pavisam nesen arī Lietuvā,» — tā Dombrovskis.

Premjers arī norādīja: viņš «nelolo īpašas cerības, ka budžeta projekts patiks visiem». Tomēr viņš atgādināja, ka valsts joprojām ir pavisam netālu no bankrota.

«Mūsu valsts ir tikai nedaudz attālinājusies no maksātnespējas robežas. Tas joprojām ir krīzes budžets. Neraugoties uz atveseļošanās pazīmēm, krīzi neesam pārvarējuši.»