Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Parex» nominē kā labāko banku privātā kapitāla pārvaldīšanā

«SPEAR'S Russia Wealth Management Awards 2009» ir izvirzījis «Parex banku» nominācijā «Labākā Baltijas un NVS valstu banka privātā kapitāla pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanā Krievijas klientiem».

Pretendenti tika izvirzīti, pamatojoties uz privātā kapitāla pārvaldīšanas industrijas profesionālo dalībnieku aptaujas rezultātiem, kā arī uz izveidotās žūrijas un tās neatkarīgo konsultantu sniegtajiem viedokļiem. Uzvarētāji 19 nominācijās, tai skaitā «Labākā Krievijas banka», «Labākais investīciju konsultants», «Labākais nodokļu konsultants» un citās, tiks noskaidroti 26.novembrī Maskavā, portālam «Apollo» pavēstīja «Parex bankas» Korporatīvo komunikāciju daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Inga Saleniece.

Apbalvošanas ceremoniju rīko Krievijas žurnāls «SPEAR’S Russia», lai godinātu profesionāļus un uzņēmumus, kas darbojas privātā kapitāla pārvaldīšanas jomā un ar to saistītās industrijās, par sasniegumiem un ieviestajām inovācijām 2008. un 2009. gadā. Pasākums tiek rīkots pēc labākajām Londonā notiekošās ikgadējās apbalvošanas ceremonijas «SPEAR’S UK» tradīcijām.

«Parex banka» ir pārstāvēta NVS tirgū kopš 1993. gada un apkalpo NVS klientus Krievijā, Ukrainā, Kazahstanā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā un citās valstīs. Banka piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no kontu apkalpošanas un maksājumu karšu izsniegšanas, un beidzot ar komplicētiem finanšu risinājumiem, nodokļu konsultācijām, mantojuma plānošanas konsultācijām.

Bankas restrukturizācijas ietvaros tika nodibināta Privātā kapitāla pārvaldīšanas direkcija, kuras speciālisti apkalpo turīgo klientu privāto kapitālu. Kopumā direkcijā tiek apkalpoti vairāk nekā 20 000 klienti.