Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sola tuvākajā laikā atmaksāt zaudējumus saistībā ar «meteorīta» akciju

Mobilo sakaru operators «Tele2» sola Iekšlietu ministrijas (IeM) dienestiem tuvākajā laikā segt zaudējumus, kas radušies saistībā ar uzņēmuma rīkoto mārketinga akciju, kurā tika imitēta meteorīta nokrišana.

To šodien apliecinājis «Tele2» valdes loceklis Aigars Evertovskis un uzņēmuma Drošības nodaļas vadītājs Gvido Endlers tikšanās laikā ar IeM valsts sekretāres vietnieku Viktoru Elksni, Valsts policijas priekšnieka vietnieku Andri Dzeni un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieku Intaru Zitānu.

Kā aģentūru LETA informēja IeM Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja Sintija Virse, tikšanās laikā tika atkārtoti pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar «Tele2» mārketinga akciju, kurā tika imitēta meteorīta nokrišana, un sekām, kādas šī, pēc IeM domām, pārgalvīgā un bezatbildīgā akcija ir radījusi.

Kā apgalvoja Virse, «abas puses atzina, ka šī ir bijusi kļūda, no kuras mācīties, un no uzņēmuma pārstāvju puses izskanēja solījums, ka šādi gadījumi vairs neatkārtosies».

Evertovskis uzskata, ka ««Tele2» meteorīta akcija ir viennozīmīgi izdevusies un šodien esam veiksmīgi panākuši vienošanos ar IeM par izdevumu kompensāciju». «Kā esam iepriekš komentējuši, akcijas laikā ir bijušas atsevišķas nepilnības, kas izraisījušas dažādu dienestu pārmērīgu iesaistīšanu,» šādu uzņēmuma pārstāvja viedokli pēc šodien notikušās tikšanās aģentūrai LETA pauda «Tele 2» sabiedrisko attiecību vadītāja Vita Sirica.

Tikšanās laikā Valsts policija un VUGD informēja par dienestiem nodarītajiem materiālajiem zaudējumiem, kuru kopējā summa esot vairāk nekā 3000 latu.

VUGD pārstāvis vēlreiz uzsvēra, ka šādi gadījumi nav pieļaujami un atbalstāmi, jo tajā mirklī, kad lielākā daļa spēku tika koncentrēta it kā nokritušā meteorīta vietā, citur varēja notikt kāda patiešām nopietna nelaime, piemēram, ugunsgrēks. Tādā gadījumā sekas šai akcijai būtu nevis «atraktīvs joks», bet gan traģēdija kādam cilvēkam.

Jau ziņots, ka IeM ir izveidota darba grupa, kas izvērtēs, vai normatīvajos aktos ir paredzēta adekvāta atbildība par darbībām, kas satur sabiedrības un atbildīgo valsts institūciju maldināšanu, kā dēļ radušies zaudējumi, kā arī sniegt priekšlikumus par nepieciešamajām izmaiņām normatīvajos aktos.