Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Darbu sāk interneta portāls «3darbi.lv»

Piektdien darbu sācis interneta portāls [s:28810], kurā var atrast informāciju par domubiedru grupas «3 darbi Latvijai» rīkotajām aktivitātēm valsts svētku svinēšanai 18. novembrī, portālu «Apollo» informēja akcijas organizatori.

Sadaļā «Pasaki 3 labas lietas» ikviens aicināts ierakstīt trīs labus vārdus Latvijai kā dāvanu valsts svētkos. Tāpat jānorāda vārds, reģions un vecums. Datorprogramma šo informāciju automātiski pārveidos Lielvārdes jostas zīmēs, kuras, liekot kopā, 18. novembrī veidos unikālu labo vārdu apkopojuma jostu.

«Katram cilvēkam ir sava vērtība, katram savs iekšējais  skaistums un no dzimtas dzimtā nodotā informācija. Cilvēks dzīvo zīmju pasaulē, ik dienas gan lasot citu atstātās zīmes, gan veidojot zīmes pats. Zīmju valoda latviešiem audusi savus rakstus cauri gadu simtiem un pat tūkstošiem. Latviešu etnogrāfiskie raksti ir laika zīmes, kultūras zīmes, zemes zīmes, svētuma zīmes. Katrs ar savu identitāti esam krustu krustiem  Lielvārdes rakstos kopā saausti — tik ļoti katrs par sevi un tik nesaraujami cits ar citu. Katram cilvēkam dzīves laikā savs ceļš ejams un savi uzdevumi veicami. Katrai paaudzei un katrai tautai ir savs raksts pasaulei atstājams. Šā gadsimta sākuma uzdevums ir mūsu senču kultūrvēstures vērtības  ierakstīt virtuālā realitātē, atstājot elektroniskā atmiņā mūsu tautas un tās cilvēku zīmes,» par virtuālo Lielvārdes jostu saka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

www.3darbi.lv

18. novembrī, Latvijas dzimšanas dienā, domubiedru grupa «3 darbi Latvijai» aicina domāt labas domas par savu zemi, tautu un valsti un dāvāt trīs darbus Latvijai. Sabiedrība ir aicināta atjaunojot Latvijas laika tradīcijas, savu mājokļu logos iedegot svecītes. Bet plkst. 21.00 visi vienlaikus aicināti dziedāt valsts himnu.