Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijā mēģina ievest Zviedrijā zagtus ekskluzīvus auto

Valsts robežsardzes Ventspils amatpersonas no Zviedrijas ieceļojuša prāmja kravas piekabē uzgājušas Zviedrijā zagtas automašīnas, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

Automašīnas ceturtdien uzietas, veicot ar Zviedrijas prāmi ieceļojošo personu un autotransporta profilēšanu. Izrādījies, ka Igaunijas nepilsonim, kurš vadīja Latvijā reģistrētu kravas automašīnu, nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Turklāt attiecībā uz automašīnu un tās piekabi nav veikta civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kā arī valsts tehniskā apskate, bet piekabes valsts numurs neatbilst reģistrācijas apliecībā uzrādītajam.

Veicot automašīnas padziļinātu kontroli, robežsargi sadarbībā ar muitas amatpersonām automašīnas piekabē konstatēja divas Zviedrijā reģistrētas automašīnas — «BMW X5» un «BMW X6». Datu bāze uzrādīja, ka automašīnas šā gada 3. novembrī ir nozagtas Zviedrijā.

Aizturētā persona, transportlīdzekļi un lietas materiāli nodoti Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām.