Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Radošā darbnīca Liepājā «Es un Lomogrāfija»

Sestdien, 14.novembrī Liepājā, galerijā «Krāsu Aplis» plkst. 11.00 notiks pirmā radošā darbnīca «Es un Lomogrāfija». Pirmajā daļā Baltijas Lomogrāfijas biedrības pārstāvji pastāstīts par to, kas ir lomogrāfija: par pašām lomo-kamerām, filmiņām, trikiem. Dalībniekiem tiks izdalītas kameras, un parādīts, kā ar tām darboties.

Otrajā daļā katrs dalībnieks izlozēs sev uzdevumu un dosies to izpildīt kontrastainajā ostas pilsētā Liepājā, tās ielās, pludmalē, tirgū – vārdsakot, jebkur kur acis rādīs. Pēc pastaigas dalībniekiem būs jāatgriežas sākumpunktā «Krāsu Aplis», jānodod kameru un filmiņu.

Pēc pārtraukuma - trešajā daļā – atkaltikšanās «Krāsu Aplī» : rezultātu saņemšana un iespēja piedalīties lomosienas būvēšanas procesā.

Radošajai darbnīcai «Es un Lomogrāfija» jāpiesakās līdz 12.novembrim, atnākot uz «Krāsu Apli», Katoļu ielā, darba dienās laikā no 10 līdz 18, vai sestdienā no 11.00 līdz 17.00.

Piesakoties darbnīcai, dalības maksa jāsamaksā uzreiz, jo ir limitēts vietu skaits - 20 dalībnieki.
Dalības maksa ir 5 Ls. Cenā iekļauta 35mm filmiņa, tās attīstīšana, skenēšana, lomogrāfijas kameras īre - radošās darbnīcas dienā saņemot kameru, jāatstāj ķīla: dokuments vai 20 Ls, nododot kameru, ķīla tiek atgriezta.

lomo@lomography.lv

Radošās darbnīcas «Es un Lomogrāfija» programma:

10.30 Dalībnieku reģistrēšana
11.00 Iepazīstināšana ar lomogrāfiju
11.30 Tiek izdalītas kameras, izlozēti uzdevumi
12.00 Dalībnieki dodas uzdevumu pildīšanā
13.30 Jānodod kameras
17.00 Atkaltikšanās «Krāsu Aplī» – rezultātu saņemšana, lomosienas būvēšana

http://www.lomography.lv