Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunā tīmekļa vietne palīdzēs sagatavoties braukšanai ziemā

Riepu ražotājs «Goodyear» izveidojis informatīvu tīmekļa vietni īpaši ziemas sezonai, mudinot autovadītājus laikus sagatavoties braukšanai ziemas apstākļos.

Vietnē iekļauts ziemas riepu tipa meklētājs un ekspertu padomi braukšanai ziemas apstākļos. Tajā autobraucējiem sniegti ieteikumi, kā braukt apzinīgāk, ekonomiskāk un videi draudzīgāk.

Ziemas sezona jau ir klāt. Autovadītājiem tas ir izaicinājumu laiks: pat tie autovadītāji, kuri dodas ceļā tikai vienreiz, var sastapties ar vairākiem atšķirīgiem ceļa un laika apstākļiem. Ja autovadītājs ir sagatavojies ziemas braukšanai, tā nenotiks nervozā gaisotnē un nebūs saistīta ar riskantiem piedzīvojumiem.

www.apzinigieautovaditaji.com

Interneta lapā tiek uzsvērtas svarīgas un pārsteidzošas priekšrocības, kas ļauj labāk sagatavoties braukšanai ziemā. Piemēram, riepu spiediena pielāgošana braukšanai ziemā var palielināt riepu nobraukumu par 15 000 km un samazināt degvielas patēriņu, riepu nomainīšana laikus pret ziemas riepām — par 43 m samazina bremzēšanas ceļu, ja braukšanas ātrums pa sniegotu segumu ir 50 km/h, kā arī uz sniegota seguma ar ziemas riepām automašīnai ir par 500% lielāka iespēja saglabāt vadāmību.