Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aptauja liecina, ka 5% britu skolēnu uzskata Hitleru par vācu futbola treneri

Kādā aptaujā atklājies, ka 5% britu skolēnu uzskata, ka Ādolfs Hitlers bija Vācijas futbola komandas treneris, bet holokausts ir Otrā pasaules kara beigu svinības, vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph». 

Gandrīz 17% britu skolēnu domā, ka Aušvice ir Otrā pasaules kara tematiskais izklaides parks, liecina kara veterānu labdarības organizācijas «Erskine» pētījums.

Organizācija, kas kara veterānus apgādā ar medikamentiem un sniedz medicīnisko aprūpi, aptaujājusi 2000 skolas bērnus vecumā no astoņiem līdz 15 gadiem, cenšoties noskaidrot, ko viņi zina par Pirmā un Otrā pasaules kara notikumiem un cilvēkiem, kas tos ietekmēja.

«Dažas no atbildēm šajā aptaujā mūs šokēja,» norādīja labdarības organizācijas «Erskine» izpilddirektors, majors Džims Pentons. «Tas nozīmē, ka «Erskine» kopā ar citiem ne tikai jārūpējas par veterāniem, bet jāizglīto sabiedrība kopumā.»