Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tērēsim 298,9 tūkstošus elektrības stabu izgreznošanai?

Rīgas dome plāno tērēt 298,9 tūkstošus latu elektrības stabu izgreznošanai svētkos. Nu... Arī mans mērs ir pilns! 298,9 tūkstošus latu!

Svētku drānas elektrības stabiem, protams, ir diža lieta, ja valsts ekonomika plaukst un zeļ, taču vai mūsu situācijā tas ir pieļaujams?

Cik cilvēku varētu paēst par 298,9 tūkstošiem latu? Cik cilvēku varētu paglābties no sala, kas pavisam drīz jau atkal pieņemsies spēkā? Cik daudz slimiem bērniem varētu palīdzēt par šo naudu?

Manuprāt, svētku cokoli, kā viņus dēvē atbildīgās iestādes, nesildīs nevienu sirdi šajā situācijā.

Bijusī Lielbritānijas premjerministre Mārgarete Tečere pirms ilgāka laika kādā intervijā, atbildot uz jautājumu, ko viņa ēd no rīta, sacīja apmēram tā: «No rīta dzeru tikai kafiju, jo ar tukšu vēderu labāk strādā prāts».

Iepsējams, ka arī mūsu valstsvīriem un sievām vajadzētu biežāk censties padomāt ar «tukšu vēderu», varbūt tad rastos kāda apjausma, cik daudz greznības varam atļauties.