Ivanāna «Kings» zaudē Čikāgā

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas vienīgajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Raita Ivanāna pārstāvētā komanda Losandželosas «Kings», vēsta [s:28868].

«Kings» izbraukumā ar 1:4 atzina Čikāgas «Blackhawks» pārākumu.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas sākumā Džons Madens vadībā izvirzīja laukuma saimniekus. Trešdaļas vidū Anže Kopitars panāca izlīdzinājumu 1:1, un tā arī periods noslēdzās.

Spēlēs pēdējās 20 minūtēs «Blackhawks» guva trīs bezatbildes vārtus (Trojs Brūvers, Džonatans Teivs, Endrjū Ebets) un svinēja uzvaru ar 4:1.

Ivanāns laukumā pavadīja sešas minūtes un 35 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Lietderības koeficients uzbrucējam bija neitrāls.