Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mūrniece: šodiena neatšķirsies no citām dienām

Lai gan interneta vidē iedzīvotāji aicināti uz protesta akcijām piektdienā, 13. novembrī, iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir pārliecināta: iedzīvotāji neprotestēs, jo neviens pasākums nav pieteikts.

Mūrniece intervijā Latvijas Radio pavēstīja: drošības iestādēm nav nopietnas informācijas, ka varētu notikt kādi protesti vai masu akcijas, turklāt oficiāli neviens pasākums nav pieteikts.
Savukārt, kas attiecas uz labdabīgām akcijām, piemēram, piektdienas rītā visiem iziet ielās un zvanīt zvaniņus, viņasprāt, tas ir jauki.

«Tas, ko esmu ievērojusi — pretēji aicinājumiem, kādi bija agrāk, iet un protestēt naidīgi, cilvēki sapratuši, ka tā naida un negatīvisma ir tik daudz, ka vajag darīt kaut ko pozitīvu,» spriež ministre.

Viņa aicina saprast, ka no logu sišanas un naidīgas protestēšanas nevienam labāk nepaliks.

Tomēr Mūrniece uzsver, ka policija šai dienai gatavojas un situācija tiek kontrolēta, tomēr viņa ir pilnīgi pārliecināta, ka šī diena būs mierīga.

«Mums nav šodien īpašas gatavības, mēs vienkārši esam gatavi strādāt, tāpat kā citas dienas, apzinoties, ka kāds mēģinās provocēt kādas nekārtības. Šī diena būs tāda pati kā jebkura cita darbadiena,» piebilda Mūrniece.