Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kamenskis: Ovečkins cenšas «nogalināt» pretinieku

Slavenais krievu hokejists Valērijs Kamenskis, kurš šobrīd vada Voskresenskas «Himik» klubu, uzskata, ka ir daudz kopīga Petera Forsberga un Aleksandra Ovečkina spēles stilā, ziņo [s:29015].

«Kad Saša tikko sāka spēlēt NHL, viņš tāpat kā Forsbergs jaunībā centās «nogalināt» ikvienu spēlētāju pretinieku formas kreklos,» atklāj Kamenskis. «Jaunam puisim tas ir dabiski. Viņš centās pierādīt, ka ir labākais un stiprākais. Taču ar gadiem nāk pieredze un spēles gudrība. Tagad Aleksandrs sācis spēlēt nedaudz citādāk. Jā, viņš tāpat iesaistās spēka spēlē, taču dara to pārdomāti.»

Kamenskis, kurš 1996. gadā kopā ar Forsbergu un Sandi Ozoliņu izcīnīja Stenlija kausu, uzskata, ka Forsbergs pašreiz ar sirdi un dvēseli cenšas atgriezties NHL.

«Es domāju, ka viņš grib atgriezties. Pat ļoti. Un tiklīdz viņš būs gatavs iziet laukumā, tā viņš to darīs. Citādi viņš nebūtu tik daudz mēģinājis,» skaidro slavenais krievu hokejists. «36 gadi vēl nav cienījams vecums, turklāt meistarības viņam ir atliku likām.»