Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lielā nedēļas nogale Ģertrūdes ielas teātrī

Nedēļas nogalē no 13. – 15. novembrim «United Intimacy» piedāvā apmeklēt četras dažādas teātra izrādes, kas iepriecinās gan bērnus, gan jauniešus, gan pieaugušos.

Piektdien, 13.novembrī, visi laikmetīgās dejas interesenti varēs redzēt Elīnas Breices konceptuāli asprātīgo mākslas un sabiedrības komentāru «Es esmu dialogs» un Sintijas Siliņas psiholoģiski pētniecisko un drosmīgi atklāto Žannas D’Arkas dzīves mirkli «Ziņnesis». Abas izrādes spilgti atklāj Latvijas jaunās horeogrāfu paaudzes rokrakstu.

Vai Jūs zināt kas ir vilks un cik dažāds tas mēdz būt? Mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem sestdien un svētdien, 14. un 15. novembrī, ir lieliska iespēja iepazīties ar vilku caur valodas pērlēm un vārdu spēlēm, caur tautasdziesmām un pasakām, mūziku, mīklām un brīnišķīgiem dzīvajiem zīmējumiem. Izrāde «Vilks» ļaus ikvienam bērnam radīt un spēlēties ar savu iztēles vilciņu.

Bet 14. un 15. novembra vakarā «United Intimacy» piedāvā izbaudīt sajūtu un dzīves ekspresiju – draudzību, cīņu, pārsteigumus, mīlestību, kaisli, sacensību, izvēli un prieku – spēcīgi muzikālā un dejiskā pārdzīvojumā, slovēņu horeogrāfa Branko Potočana izrādē «Mannersache» (no vācu val. «Vīru lietas»).


Izrādes notiks:
• «Es esmu dialogs» un «Ziņnesis» 13. novembrī pl. 19.00
• «Vilks» – 14. un 15. novembrī pl. 14.00
• «Mannersache» – 14. un 15. novembrī pl. 19.00

www.bezrindas.lv