Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Radio slēdz ziedojumu tālruni

Pirmdien Latvijas Radio slēgs ziedojumu tālruni 90006786. Tas tiek slēgts, jo ziedojumu apmērs ir kļuvis mazāks par tālruņa uzturēšanas izmaksām, informē Latvijas Radio preses sekretāre Ilze Zvaigzne.

Latvijas Radio no sirds pateicas visiem atbalstītājiem, kuri, zvanot uz maksas tālruni, ziedoja naudu sabiedriskā medija darbībai. Desmit mēnešu laikā sabiedriskā pakalpojuma nodrošināšanai ar ziedojuma tālruņa palīdzību saziedoti 6000 lati.

Ziedojumi galvenokārt tika izmantoti, lai nodrošinātu mobilās ierakstu studijas remontu, sporta pasākumu tiešās pārraides, neatliekamus telpu remontus un autoratlīdzību maksājumus. Tā kā šajā gadā Latvijas Radio finansējums ir krasi samazināts, tad ziedojumi ir būtisks atbalsts gan programmu veidošanā, gan tehnisko funkciju nodrošināšanā.

Ziedojumus joprojām iespējams ieskaitīt Latvijas Radio ziedojumu kontā LV07UNLA0050012990771 ar maksājuma uzdevumu (norādi) - VBS «Latvijas Radio» sabiedriskā pakalpojuma nodrošināšanai.