Austrumu konferences «milžu cīņā» uzvar «Salavat Julajev»

KHL regulārās sezonas Austrumu konferences līderu divcīņā šodien Ufas «Salavat Julajev» komanda ar 3:2 savā laukumā pārspēja Magņitogorskas «Metallurg» hokejistus.

Mača rezultātu 7. minūtē atklāja «Metallurg» uzbrucējs Staņislavs Čistovs un minimālo pārsvaru viesi noturēja līdz pat pirmās trešdaļas beigām. Otrā perioda 4. minūtē «Salavat Julajev» komanda realizēja skaitlisko vairākumu un neizšķirtu panāca Aleksandrs Radulovs.

Pēc nepilnām piecām minūtēm Aleksandra brālis Igors Radulovs vairākumā atkal vadībā izvirzīja Magņitogorskas komandu, tomēr nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām Aleksandrs Perežogins vairākumā atjaunoja līdzsvaru - 2:2.

Uzvaras vārtus «Salavat Julajev» guva septiņas minūtes līdz spēles beigām, kad, komandām spēlējot vienādos sastāvos, ar precīzu metienu izcēlās Viktors Kozlovs.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Salavat Julajev» tādejādi pirmoreiz šajā sezonā izvirzījās līderos ar 55 punktiem, par trim punktiem apsteidzot «Magņitku».