Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts svētku nedēļā «Artelis» piedāvā

«Artelis gandrīz teātris» valsts svētku nedēļā piedāvā sekojošu programmu:

  • Otrdien, 17. novembrī no plkst. 19.00

Kino vakars sadarbībā ar «Arsenālu»
Filma «27 nozagti skūpsti» (Nana Džordžadze, Gruzija, Vācija, Francija, Lielbritānija,2000, 98 min.) Šī Gruzijas komēdija – drāma ir par pusaugu meitenes Sibillas bezrūpīgu jaunības jutekliskumu un viņas vēlmi fiziski tuvināties ar kādu pieaugušu vīrieti, kura dēls ir iemīlējies Sibillā. Filmā nav definēta noteikta valsts vai ciems, vien nojaušams, ka darbība norisinās post sovjetisma valstī un, ka, piemēram Emanuellas kino seanss šajā aizspriedumu nomāktajā sabiedrībā rada lielu apvērsumu. Otrā plāna lomu – uz sauszemes nonākuša un jūru meklējoša kuģa kapteini spēlē franču komiķis Pjērs Rišārs.
Ieeja Ls 2.-

  • Trešdien, 18. novembrī

Artelis ir slēgts un novēl visiem ģimeniskus un jaukus svētkus!

  • Ceturtdien, 19. novembrī no plkst. 19.00

Procesuālās mākslas izrāde «Vadātājs».
Izrāde sastāv no meditatīva rakstura kustību mākslinieku priekšnesuma instrumentālas mūzikas pavadījumā. Skaņdarbi sevī ietver daudzveidīgu skaņu kopumu un tiek radīti uz vietas, esot mijiedarbībā ar notiekošo uz skatuves. Kompozīcijas papildina vizuāli specefekti: kinētiski gaismas objekti un attēlu projekcijas.
Izrādē piedalās:
Mūziķi – Ilga Reizniece, Māris Muktupāvels, Artis Gulbis. Kustību mākslinieki – Simona Norinska, Dzintars Krūmiņš. Tērpu un dizaina objektu autori – Ērika Māldere, Aigars Lenkēvičs, video māksliniece – Gita Straustiņa, Raitis Vulfs.
Ieeja no Ls 3.- līdz Ls 5.-

  • Piektdien, 20. novembrī no plkst. 20.00

Grupas «The Hobos» radošais vakars.
Arteļa mājīgā atmosfēra un grupas «The Hobos» akustiskā versijā ar nelielu elektronisku piesitienu izpildītās dziesmas rada īpašu, bohēmisku sajūtu. Otrajā grupas «The Hobos» literāri muzikālajā vakarā būs iespēja dzirdēt un redzēt jaunā projekta «33 sekunžu dziesmas» pirmatskaņojumus, kā arī izbaudīt sen zināmas dziesmas jaunās akustiskās versijās.
Ieeja no Ls 3.- līdz Ls 5.-

  • Sestdien, 21. novembrī no plkst. 20.00

Stāv–izrāde «Mhmmm...» (Jānis Skutelis)
Savstarpējā komunikācija (un nauda) ir tas, kas liek pasaulei griezties un virzīties uz priekšu (vai atpakaļ)! Mhm.. ir kā stūrakmens mūsdienu ikdienas sarunā, kas nodrošina veiksmīgu sarunas virzību un neļauj tai iestrēgt uzreiz pēc – «Labdien», tādejādi, nodrošinot iespēju nezaudējot cieņu nokļūt līdz - «Čau, tiekamies!». Pēc izrādes uzstāsies grupa «Hospitāļu iela» un Artelis darbosies līdz pēdējam apmeklējam!
Ieeja no Ls 5.- līdz Ls 7.-

artelis.lv

Arteļa formāts nav akadēmiskais teātris, bet gan mūsdienu skatuves mākslas forma, kur aktieri spēlē, dzied, griež piruetes un karājas virvē kā akrobāti. Artelī ikviens mākslinieks spēj no dejotāja kļūt par vakara vadītāju un tur skatuve vienmēr būs atvērta eksperimentiem!

bilesuparadize.lv