Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Jenny May</i> ieraksta dziesmu ar «Pēterskolas» bērniem

Dziedātāja Jenny May, kuras albums «Nāk nakts» tika izdots šā gada jūnijā un kurā bija apkopti pazīstamu latviešu dziesmu pārlikumi, sākusi dziesmas rakstīt arī pati.

«Atmiņas kā sapņi»

Jenny May: «Pirmo reizi satikos ar šiem bērniem, kad pagājušajā gadā «Zvaigžņu lietū» kopīgi izpildījām dziesmu «Angel». Mani tas tik ļoti saviļņoja, ka nolēmu ar viņiem sadarbību kaut kad turpināt. Ar šiem bērniem kopā esmu jau dziedājusi vairākos labdarības pasākumos, bet tagad ierakstīta arī dziesma. Kad viņi pirmo reizi pie manis mājās mēģināja šo dziesmu, visi bija ļoti uztraukušies. Arī ierakstu studijā visi bija satraukušies, jo tā viņiem bija pirmā šāda veida pieredze. Šķita, ka daudziem ir mazāk bail no zobārsta nekā no mikrofona. Bet man izdevās viņus iedrošināt, un viss mums izdevās lieliski. Šis ir arī veltījums manam tēvam, kurš nu jau to noklausīsies, sēžot uz kādas mākoņu maliņas.»