Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Argentīnas tango nodarbības Cēsu Izstāžu namā

21. un 22.novembrī plkst. 14.00 Cēsu Izstāžu namā aicināti gan pāri, gan ikviens dejot gribētājs, lai Rainers Golgerta un Kristīnes Brūveres vadībā apgūtu Argentīnas tango deju prasmes.

Argentīnas tango jau kopš daudziem gadu desmitiem tiek dejots visā pasaulē, un tagad populārs kļuvis arī Latvijā. Jau nākamās nedēļas nogalē piedāvājam šo deju apgūt arī Cēsīs.

Rainers Golgerts dzīvo Hamburgā un kopš 18 gadu vecuma dejo un māca tango Vācijā un citās Eiropas valstīs. Kristīne Brūvere ir latviete, kas uzaugusi Vācijā un pirms tango dejošanas nodarbojusies ar cīņas mākslas tehnikām un laikmetīgo deju. Bet tango atradusi ceļu savienot sirds prieku ar interesantu dejošanas tehniku un īpašā veidā vadīt bezvārdu sarunu ar deju partneri.

Dejas nodarbības Cēsu izstāžu namā notiks sadarbībā ar viesu namu «Kārļamuiža». Apmeklējot abas nodarbību dienas dalības maksa pārim – 14Ls, vienu dienu - 10Ls. Individuāliem dejotājiem dalības maksa divas dienas - 10Ls, vienu dienu – 5Ls.

Sīkāka informācija: Nata Livonska 26175509.