Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NHLPA dāvināto hokeja ekipējumu sadalīs starp deviņām sporta skolām

Nacionālās hokeja līgas Spēlētāju asociācijas (NHLPA) dāvinātais hokeja ekipējums tiks sadalīts starp deviņām sporta skolām, aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijā.

Kā ziņots, NHLPA, svinot programmas «Goals&Dreams» desmito gadadienu, šajās dienās apceļo desmit valstis, katrā no tām dāvinot hokeja ekipējumu jaunajiem

spēlētājiem.

Latvijā uzdāvinātas 45 hokeja formas, kas tiks sadalīts starp deviņiem hokeja klubiem Latvijas reģionos. Tas nonāks pie vērtiem Valmierā, Brocēnos, Jelgavā, Tukumā, Talsos, Ventspilī, Ogrē, Aizkrauklē un Valkas novada Vijciemā.

«Ir ļoti patīkami redzēt bērnu sejās smaidu un degsmi spēlēt hokeju. Šis dāvinājums ir ieguldījums bērnu nākotnē, atbalsts tiem, kuriem krīzes laikā klājas grūtāk nekā centrālajiem bērnu hokeja klubiem,» izteicās NHLPA labdarības fonda «Goals&Dreams» pārstāvis Devins Smits.

«Prieks par to, ka varam palīdzēt jaunajiem hokeja talantiem, dodot viņiem iespēju augt un attīstīties par profesionāliem hokejistiem, lai nākotnē viņi varētu aizstāvēt Latvijas hokeja izlases godu,» izteicās pašreizējais Vašingtonas «Capitals» kluba vārtsargu treneris Artūrs Irbe.

LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks uzslavēja NHLPA par viņu ieguldījumu un atbalstu pasaules jaunajiem hokejistiem. «Katra iniciatīva palīdzēt Latvijas hokeja jaunatnei ir ļoti svarīga un augsti vērtējama. Ņemot vērā, ka valsts šobrīd finansiāli neatbalsta hokeju, rūpes par Latvijas hokeja nākotni, par jaunās paaudzes gatavošanu augsta līmeņa startiem ir stipri apgrūtināta. Tāpēc LHF īpaši pateicas NHLPA par hokeja ekipējuma dāvinājumu.»

Pēc oficiālās pasākuma daļas NHL pārstāvji, Latvijas hokeja klubu treneri un mazie hokejisti devās uz ledus, lai kopīgi aizvadītu treniņu un gūtu noderīgus padomus par aizsardzību un uzbrukumu.

Pirmdienas vakarā NHLPA delegācijai paredzēta pieņemšana Kanādas vēstniecībā, kur LHF pārstāvji neformālā gaisotnē pārrunās jautājumus par Latvijas U-20 hokeja izlases dalību pasaules čempionātā decembrī un Latvijas valstsvienības startu Ziemas Olimpiskajās spēlēs februārī. Abi lieli hokeja notikumi norisināsies Kanādā.

Jau ziņots, ka NHLPA pārstāvji desmit dienās apmeklē desmit valstis, svinot programmas «Goals&Dreams» desmito gadadienu.

Katrā no apmeklētajām valstīm - Zviedrijā, Somijā, Krievijā, Latvijā, Čehijā, Slovākijā, Bosnijā un Hercegovinā, Vācijā, Kanādā un ASV - NHLPA pārstāvji dāvina hokeja spēlētāju komplektus. To kopējā vērtība būs aptuveni 125 000 ASV dolāru (58 625 lati).