Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ejot pakaļ savai naudai, gandrīz dabūju piemaksāt

Sen jau zinu un vairākus gadus izmantoju iespēju, ka var saņemt naudu no valsts ja iesniedzu iedzīvotāju ienākuma deklarāciju VID. Šogad, kā katru gadu, iesniedzu deklarāciju. Liels bija mans izbrīns, kad nodokļu atmaksas vietā man lika vēl piemaksāt, jo mana darba vieta bija piemērojusi atvieglojumus par dēlu, kurš gan ir invalīds, bet sasniedzis jau 24.gadu vecumu un šis nodokļu atvieglojums vairs nepienācās.

Interesantākais šajā visā bija tas, ka atvieglojums bija piemērots no 2008.gada marta, deklarācija iesniegta 2009.gada aprīlī. VID nebija nevienu pat painformējis, ka šāds atvieglojums nepienākas!
 
Nesaprotu arī garās rindas martā-aprīlī pie VID konsultantiem, kur jāgaida pat vairākas stundas, lai tie palīdzētu man deklarāciju aizpildīt. Formāli skaitās, ka der skenēti no internetbankas maksājuma uzdevumi, bet nodokļu inspektors liek iesnieg oriģinālus ar visiem zīmogiem un parakstiem.