Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īsziņu krāpnieki uzdarbojas ar «Latvijas Loto» vārdu

Pēdējo dienu laikā vairāki Latvijas iedzīvotāji saņēmuši īsziņas, kuras tiek izmantotas krāpnieciskā nolūkā. «Latvijas Loto» šonedēļ saņēmis vairākus iedzīvotāju zvanus un e-pasta vēstules, kur cilvēki sūdzas par iespējamo krāpniecību, portālam «Apollo» pavēstīja «Latvijas Loto» mārketinga asistente Katrīna Tene.

Uz mobilo telefonu iespējamajiem krāpniecības upuriem tiek atsūtīta ziņa ar tekstu: «LATLOTO datu baazee Juusu numurs ir reģistrēts kā galvenās balvas 1000LVL ieguvēja nr. Lūdzu nosūtiet bezmaksas sms ar reģistrācijas kodu SOLB 613618 uz nr 1863 un saņem papildu informāciju.» Īsziņa tiek sūtīta no telefona numura +37127452440.

VAS «Latvijas Loto» atturas no jebkādas saistības ar iedzīvotājiem nosūtīto īsziņu un uzsver, ka spēlētājus, kuri ir laimējuši VAS «Latvijas Loto» rīkotajās izlozēs vai papildizlozēs, neinformē ar īsziņu starpniecību, bet telefoniski zvanot vai ar oficiālu vēstuli ar pasta starpniecību.

Ņemot vērā iespējamu krāpniecības mēģinājumu, valsts akciju sabiedrība lūdz iedzīvotājus nekādā gadījumā nesūtīt atbildes īsziņu uz norādīto numuru. «Latvijas Loto» ar iesniegumu vērsīsies policijā.