Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VM sagatavoti priekšlikumi iepirkumu sistēmas uzlabošanai slimnīcās

Veselības ministre Baiba Rozentāle (TP) piektdien atkārtoti tiksies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāju Normundu Vilnīti, lai turpinātu uzsāktās sarunas par iepirkumu procesa uzlabošanu centralizētajos iepirkumos ārstniecības iestādēs.

Veselības ministrija sagatavojusi un iesniegs KNAB izvērtēšanai priekšlikumus par publisko iepirkumu veikšanas kārtību valsts ārstniecības iestādēs, nodalot ārstniecības procesa nodrošināšanai nepieciešamos iepirkumus un iepirkumus, kas saistīti ar infrastruktūras uzlabošanu un celtniecību.

«Veselības ministrija sadarbosies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, lai šo ārstniecības iestāžu iepirkumu procesu padarītu pēc iespējas saprotamāku un caurspīdīgāku. Tādēļ esam sagatavojuši izvērtēšanai savu redzējumu, par iepirkumu centralizāciju Veselības ministrijas padotības iestādēs un kapiltālsabiedrībās,» norāda Rozentāle.