Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom» dāvina virszemes TV dekoderus pansionātiem

Uzņēmuma «Lattelecom» vadība ceturtdien svinīgā pasākumā Latvijas Samariešu apvienības sociālās aprūpes centrā pasniedza virszemes TV dekoderu. Līdz brīdim, kad Latvijā būs pilnībā ieviesta ciparu televīzijas apraide, «Lattelecom» uzstādīs bezmaksas dekoderus virszemes TV signāla uztveršanai vairāk nekā 150 Latvijas pansionātos un sociālās aprūpes centros.

«Pārlieku bieža TV skatīšanās parasti tiek asociēta ar kaut ko negatīvu, tomēr ikdienā mēdzam aizmirst, ka starp mums ir arī tādi sabiedrības pārstāvji, kam televīzija ir ļoti svarīgs un būtisks informācijas avots, kas ļauj saglabāt saikni ar aktuālākajiem notikumiem gan tuvākā, gan plašākā mērogā. Tie vispirms jau ir pansionātu iemītnieki, kas ievērojamā gadu skaita vai slimības dēļ paši vairs nevar būt aktīvi sabiedrības locekļi. Tāpēc Lattelecom kas realizē Latvijas pāreju no analogās uz ciparu TV apraidi, ir nolēmis uzdāvināt katram Latvijas pansionātam dekoderu, tādējādi nodrošinot iespēju skatīties virszemes TV,» pasākumā sacīja «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Sociālās kampaņas ietvaros uzņēmums «Lattelecom» līdz šā gada beigām uzstādīs bezmaksas dekoderus vairāk nekā 30 Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Bauskas  un Ogres sociālās aprūpes mītnēs, bet visus pārējos Latvijas pansionātus un aprūpes iestādes ar  bezmaksas dekoderiem plānots aprīkot līdz nākamā gada 1. martam, kad virszemes TV pilnā apjomā darbosies visā valsts teritorijā.

«Ekonomiski saspringtais laiks diemžēl krietni ietekmē arī visneaizsargātākos. Tāpēc šajos laikos jo īpaši augstu jāvērtē ikviena uzņēmuma iniciatīva palīdzēt valstij rūpēties par tiem, kas paši to vairs nevar izdarīt. Domāju, ka bezmaksas dekodera dāvinājums kaut nedaudz mazinās rūpju slogu sociālajiem aprūpes centriem un pansionāta vadītājiem par to, kā nodrošināt viņu iestāžu iemītniekiem iespēju skatīties TV,» norāda labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).