Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Linda <i>Leen</i> «pamostas» ar Renāru Kauperu

Šodien, 20. novembrī, «Radio SWH» ēterā plkst. 15.20 notiks Lindas Leen un Renāra Kaupera dueta «Pamosties» pirmatskaņojums. Jaunā dziesma ir pirmais singls no decembra sākumā gaidāmā Lindas Leen albuma «Ziemasskaņas».

Linda Leen: «Kāds Ingas Gailes dzejolis iedvesmoja mani uzrakstīt dziesmu «Pamosties», un tās teksts atklāja arī albuma galveno domu — par ziemu dabā un cilvēka dvēselē, kas tā alkst pavasara… Dziesma izdevās tik jutekliska, tajā pašā laikā naiva, dziļa un patiesa, ka iekšēji dzirdēju to kā sarunu starp vīrieti un sievieti, kā duetu. Par iedrošinājumu atvērties patiesai mīlestībai. Bez cinisma, bez sāpīgas pieredzes aizmiglota sarkasma. Savā ziņā kā bērnam, kas iet pasaulē ar plaši atvērtām acīm un sirdi, kam viss ir iespējams. Tajā brīdī apjautu, ka tieši Renārs apvieno sevī šīs īpašības un tās viņam ir vērtība. Es zināju, ka mēs šajā dziesmā sapratīsimies.»

«Ziemasskaņas» būs pirmais Lindas albums latviešu valodā. Tajā būs atrodamas jaunas Lindas Leen oriģināldziesmas, jau minētais duets ar Renāru Kauperu, Raimonda Paula un citu pasaules klasiķu skaistākās Ziemassvētku melodijas, kas nu ieguvušas jaunu un neatkārtojamu skanējumu Liepājas simfoniskā orķestra izpildījumā.

Jaunā albuma pirmatskaņojums notiks šā gada 13. decembrī Kongresu namā. Koncertā skanēs dziesmas no jaunā Lindas Leen Ziemassvētku albuma «Ziemasskaņas» un skaistākās melodijas no mūzikla «Mūzikas skaņas». Koncerta īpašais viesis — Renārs Kaupers.

www.lindaleenshop.com

www.bilesuserviss.lv