Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atbalsta Rīgas dalību starptautiskā nekustamo īpašumu izstādē

Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti vakar atbalstīja 45 295 latu piešķiršanu Rīgas pilsētas un partneru dalības nodrošināšanai starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē «Mipim 2010», kas no nākamā gada 16.marta līdz 19.martam notiks Francijas pilsētā Kannās.

Pamatojoties uz Investīciju un uzņēmējdarbības padomes lēmumu, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir veicis nepieciešamos priekšdarbus un aprēķinājis paredzamās izmaksas dalībai izstādē, kas ir 81 306 lati.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu izstādes sagatavošanu vēl šogad nepieciešams apmaksāt stenda vietas īri, ekspozīcijas koncepcijas, pašvaldības vēstījumu un prezentāciju izstrādi un stenda skiču, kā arī tehniskā projekta sagatavošanu, kas kopā maksā 45 295 latus.

No atlikušajiem izstādes sagatavošanai nepieciešamiem līdzekļiem - 36 011 latiem - 25 000 latu ir paredzēti 2010.gada budžeta projektā, kā arī 11 011 latus ir paredzēts piesaistīt no privātiem uzņēmējiem.

Komiteja šodien atbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas un partneru stenda vietas īrei 40 095 latus, ekspozīcijas koncepcijas, stenda dizaina un tehniskā projekta izstrādei - 2500 latus un ekspozīcijas koncepcijas, pašvaldības vēstījumu, prezentāciju izstrādei un sagatavošanai - 2700 latus.

Līdzekļus plānots piešķirt no Rīgas domes rezerves fonda līdzekļiem, un galīgais lēmums būs jāpieņem Finanšu un administrācijas lietu komitejā.

Ne vēlāk kā 2010.gada janvārī Pilsētas attīstības departamentam būs jāsagatavo izskatīšanai Pilsētas attīstības komitejā ekspozīcijas koncepcija.