Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krauklis: galvenais ir nepazaudēt olas

Valdībai turpinot atkārtotās izdevumu apcirpšanas pasākumus, galvenais uzdevums ir nepieļaut būtiskāko funkciju un sistēmu saglabāšanu, lai valsts būtu vēl darboties spējīga, kad to atkal vadītu Tautas partija (TP).

«Galvenais ir nepazaudēt olas, jo tas viss mums būs vajadzīgs, kad mēs pārņemsim vadošās ministrijas,» uzrunā partijas biedriem, kurā viņš pievērsās TP lomai koalīcijā, noslēdza Krauklis.

Viņš pēdējā laika lēmumus un apspriedes koalīcijas partneru vidū salīdzināja ar tādu kā ārstu komisiju, kurā no katra politiskā spēka atbilstoši pārstāvībai parlamentā piedalās dažādi «dakteri» un, kopā sanākot, spriež, ko iesākt ar valsti. Viņaprāt, tā vietā, lai sirdzējam līdzētu ar kādiem vitamīniem, ik reizi koalīcijas partneri vienojas tikai par atkārtotu asins nolaišanu vai pat kādu ekstremitāšu amputāciju.

Tautas kalps gan atzina, ka nereti saņēmis jautājumus un neizpratni, kādēļ tad TP šajos procesos piedalās un neiet opozīcijā.

«Tas būtu ērti, jo tad pilnīgi atklāti varētu teikt, ka ir nepareizi,» atzina Krauklis, bet viņš piebilda, ka TP uzskata par savu pienākumu pieskatīt, lai novājinātais organisms tomēr saņem vismaz izdzīvošanai nepieciešamo barības vielu devu.

«Bet galvenais ir nepazaudēt olas, jo tas viss mums būs vajadzīgs, kad mēs pārņemsim vadošās ministrijas,» savu uzrunu partijas biedriem uz optimistiskākas nots tomēr noslēdza tautas kalps.