Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«airBaltic» turpmāk pārvadās arī Vācijas valdību

Aviokompānija «airBaltic» uzvarējusi Vācijas valdības izsludinātajā konkursā, kas nozīmē, ka «airBaltic» nodrošinās Vācijas valdības ierēdņu lidojumus vairāk nekā 60 galamērķu plašajā maršrutu tīklā līdz 2010. gada 15. septembrim.

«Mēs esam gandarīti, ka parakstījām līgumu ar Vācijas valdību par tās ierēdņu lidojumu nodrošināšanu. Šī ir jau trešā reize šogad, kad Eiropas valstu valdības izvēlas «airBaltic» pakalpojumus — janvāra sākumā Dānijas valdība atzina Latvijas aviokompāniju par vienu no saviem aviopakalpojumu sniedzējiem, šā gada septembrī tika parakstīts līgums ar Somijas valdību. Tas, ka šo augstu vērtēto valstu valdības izvēlas «airBaltic», skaidri apliecina: mūsu apņemšanās piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumus par pievilcīgām cenām strādā,» norāda «airBaltic» komercdirektors Tero Taskila.

1. septembrī stājās spēkā līgums, kas nosaka: Somijas valdības pārstāvji turpmākos trīs gadus izmantos «airBaltic» lidojumiem maršrutā Helsinki–Tallina, Helsinki–Maskava, Helsinki–Sanktpēterburga, Helsinki–Rīga, Helsinki–Stavangera, Helsinki–Viļņa, Tampere–Cīrihe un Turku–Parīze.

Savukārt 1. janvārī stājās spēkā līgums ar Dānijas valdību. Tas paredz, ka «airBaltic» ir viens no astoņiem aviopakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošinās Dānijas valdības pārstāvju lidojumus nodrošināšanai līdz nākamā gada 31. decembrim.

«airBaltic» nodrošina tiešos lidojumus uz un no sešām Vācijas pilsētām — Berlīnes, Diseldorfas, Frankfurtes, Hamburgas, Hanoveres un Minhenes.