Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: TP ir atbildīga par visu, ko dara šī valdība

«Tautas partija (TP) tomēr ir atbildīga par visu, ko dara šī valdība,» pirmdien LTV raidījumā «100. pants» sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Viņaprāt, TP kritika traucē valdības darbam.

Pēc Zatlera domām, vadīt valdību, kurā darbojas piecu partiju ministri, ir visai grūti, taču valdības iekšējā opozīcija esot vēl skaļāka nekā opozīcija Saeimā.

«Bieži vien argumenti izteikti tikai argumentu pēc, lai tracinātu valdību, lai turētu visu laiku nervozitāti valdībā, kurā paši ir iekšā. Nevis viņiem ir konkrēts mērķis vai rezultāti, nemaz nerunājot par vīziju, kā viņi to redz,» sacīja prezidents.

«TP tomēr ir atbildīga par visu, ko dara šī valdība,» uzskata Zatlers un piebilda, ka «diez vai viņiem [TP] būtu iemesls būt destruktīviem ļoti kategoriskās formās». Taču Valsts prezidents arī atzina, ka «nedaudz uzturēt nervozitāti var».

Savukārt ministru nomaiņu pēc nākamā gada budžeta pieņemšanas Saeimā būtu jāatstāj premjera un koalīcijas partiju kompetencē, uzskata prezidents.

«Tā ir premjera un pašas valdības kompetence, cik komfortabli tā jūtas šajā sastāvā, cik komfortabli katra partija jūtas šādā sastāvā, jo darbs jau nebeigsies ar budžeta pieņemšanu,» norādīja Zatlers.