Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tilts «silda» nekustamo īpašumu tirgu

Decembrī Itālijā jāsākas Mesīnas auto tilta celtniecībai, kas savienos Sicīlijas salu ar valsts kontinentālo daļu. Valdība šim mērķim jau piešķīrusi 870 miljonus eiro, bet projekta tāmes vērtība ir aptuveni 4,1 miljards eiro.

Trūkstošā summa būs jāsagādā privātajiem investoriem. Tiesa, pozīcijas politiķi ir noraizējušies, ka valdības piešķirto naudu var nozagt itāliešu mafija, kuras vara vislielākā ir tieši valsts dienvidos. Infrastruktūras un transporta ministrs Altero Meteoli šajā sakarībā paziņoja: «Man ir apnicis miljoniem reižu dzirdēt, ka dienvidos pastāv organizētā noziedzība. Es ļoti ticu valstij. Mūsu valsts ir stipra un spēs pretoties mafijai… Tādēļ no darbu sākšanas sākuma līdz 2016. gadam tilta celtniecībā būs nodarbināti 40 tūkstoši cilvēku.» Mesīnas tilts iekļauts valdības 17,8 miljardu eiro vērtajā darba vietu radīšanas un ekonomikas stimulēšanas programmā. Programmā iekļauta arī dzelzceļa un auto šoseju tīklu attīstīšana, skolu un cietumu celtniecība, kā arī Venēcijas aizsargdambja celtniecība, kam šis Itālijas kultūras un vēstures piemineklis jāpasargā no plūdiem.

sicilypropertyco.com