Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kurās pilsētās visstabilākās elitāro mājokļu cenas?

Kompānijas «MAR Consult» eksperti izveidojuši Krievijas pilsētu topu, kurās daudzdzīvokļu elitāro mājokļu cenas krīzes apstākļos bijušas visstabilākās, vēsta «[s:29298]». Pētījuma laikā speciālisti vērtējuši, kā mainījusies viena kvadrātmetra cena elitāro mājokļu jaunceltnēs kopš 2008. gada.

Pētījums veikts Maskavā, Sanktpēterburgā, Sočos un centrālajos valsts rajonos — Novosibirskā, Jekaterinburgā, Habarovskā un Rostovā pie Donas.

Pētījums liecina, ka vismazāk no krīzes cietis Soču elitāro mājokļu tirgus. Cenām dolāros krītoties par 15%, viena kvadrātmetra cena luksusa dzīvoklī kopš 2008. gada pieaugusi par 5%.

2. vietā ierindojusies Rostova pie Donas, kur luksusa mājokļu cenas rubļos pieaugušas par 4,3%, bet dolāros kritušās par 25%. Elitārā mājokļa viena kvadrātmetra cena pilsētā ir 80 tūkstoši rubļu. 3. vietu ieņem Habarovska, kur rubļos mājokļu cenas kritušās par 0,1%, bet dolāros par 31,6%.