Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijas mediji: Latvijas NĪ tirgu glābs Krievijas investori

Portāls «[s:29434]» vēsta, ka Latvijas nekustamā īpašuma tirgu un ekonomiku palīdzēs glābt Krievijas investori. Portāls raksta, ka Latvijas parlaments pašlaik izskata jautājumu par uzturēšanās atļaujas izsniegšanu tiem Krievijas pilsoņiem, kuri valstī iegādājas nekustamo īpašumu, jo, pēc ekspertu domām, tas veicinās nekustamā īpašuma tirgus atjaunošanu un pārdošanas apjomu pieaugumu.

realty.newsru.com

Portāls norāda, ka 24. novembrī Latvijas Saeima sāka izskatīt likumprojektu, saskaņā ar kuru pastāvīgu dzīvošanas atļauju varēs saņemt ārvalstu pilsoņi, kuriem Latvijā pieder nekustamais īpašums un kas Latvijas ekonomikā ieguldījuši ne mazāk kā 200 000 latu.

Portāls arī citē Rīgas vicemēra Aināra Šlesera raidījumā «Reset.Перезагрузка» teikto, ka «Krievijas pilsoņi, kuriem piederēs nekustamais īpašums Latvijā, saņems pastāvīgu dzīvošanas atļauju, Šengenas vīzu, ar kuru varēs brīvi pārvietoties pa visu Eiropu, un kļūs par pilntiesīgiem Eiropas sabiedrības pārstāvjiem.»

«realty.newsru.com» arī atgādina, ka saskaņā ar «Global Property Guide» jaunākajiem datiem Latvija piedzīvojusi vislielāko cenu kritumu pasaulē, norādot, ka krīzes dēļ daudzi uzņēmumi bankrotējuši un bezdarba līmenis sasniedzis 19%.