Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Almunja cer, ka balsojums par budžetu Saeimā būs pozitīvs

«Es apsveicu Latvijas valdības panākto vienošanos par grozījumiem 2010. gada budžeta likumprojektā un ceru, ka 1. decembra budžeta balsojums Saeimā būs pozitīvs,» sacījis Eiropas Savienības ekonomikas un monetāro lietu komisārs Hoakins Almunja.

Viņš norādījis, ka nākamā gada budžeta projekts izpilda mērķi nodrošināt fiskālo konsolidāciju 500 miljonu latu apmērā, veicot reformas gan publiskajā sektorā, gan ekonomikā kopumā.

«Valdības veiktie pasākumi ir nozīmīgi, lai stiprinātu starptautiskās sabiedrības uzticību Latvijas iestāžu spējai pārvarēt ekonomiskās krīzes sekas un īstenot pasākumus, par kuriem tika panākta vienošanās ar starptautiskajiem aizdevējiem. 2010. gada budžeta projekta pieņemšana Saeimā būtu solis ceļā uz finansiālā atbalsta programmā izstrādāto nosacījumu sekmīgu izpildi,» — tā Almunja.

Nākamnedēļ kopīgā vizītē starptautiskie aizdevēji Eiropas Komisijas un Starptautiskā Valūtas fonda vadībā sāks programmas nosacījumu izpildes izvērtēšanu.