Filadelfijas «Flyers» mājās zaudē Bufalo «Sabres»

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) regulārā čempionāta spēli aizvadīja latviešu hokejists Oskars Bārtulis, vēsta [s:29444].

Aizsarga pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda savā laukumā ar rezultātu 2:4 atzina Bufalo «Sabres» pārākumu.

Bārtulis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Naktī uz sestdienu spēli aizvadīs arī cits latviešu hokejists NHL Kārlis Skrastiņš un viņa pārstāvētā komanda Dalasas «Stars». Dalasas hokejisti izbraukumā tiksies ar Fīniksas «Coyotes» klubu.