Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pruseks: dzīves likums - ir nauda, ir komanda

Rīgas «Dinamo» čehu vārtsargs Martins Pruseks dalījies iepaidos par savu pavadīto laiku Sanktpēterburgas SKA rindās un novērtējis komandas pašreizējo spēku, ziņo [s:29464].

«Vienmēr, kad braucam uz šejieni spēlēt, atceros pilsētā pie Ņevas pavadīto laiku,» neslēpj čehu vārtsargs, kurš ceturtdien kopā ar «Dinamo» viesojās Sanktpēterburgā. «Tiesa gan atmiņas palikušas dažādas. Sākumā viss bija labi, pat lieliski. Taču tad guvu cirkšņa savainojumu, nespēju atgūt sportisko formu un sākās grūti laiki. No tālaika sastāva šobrīd komandā palikuši pāris spēlētāji.»

«Tagad SKA komandā spēlē ļoti labi hokejisti - zvaigznes,» atzīst Pruseks. «Sušinskis, Jašins, Čajaneks. Visus labos spēlētājus pat nepārskaitīsi. Tagad SKA klubam ir varens sponsors un tas var atļauties iegādāties augstas klases spēlētājus. Tā tas ir vienmēr: ir nauda - ir komanda. Tādi ir dzīves likumi.»