Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atsavina vairāk nekā 26 000 kontrabandas cigarešu

No 27.līdz 29.novembrim Valsts robežsargi aizturējuši vairāk kā 26 000 dažādu marku cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām aptuveni 780 latu vērtībā, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts robežsardzē.

Piektdien Daugavpils pārvaldes kriminālizmeklēšanas dienesta amatpersonas Daugavpils novadā uz ceļa Braslava – Daugavpils veica apskati kādā Latvijas nepilsoņa vadītajā «Audi A4». Automašīnas salonā ierīkotajos slēpņos – zem aizmugurējā sēdekļa, grīdā starp priekšējiem sēdekļiem, kā arī automašīnas sliekšņos – tika konstatētas 6900 iepriekš Latvijā nelikumīgi ievestas cigaretes «Premjer ljogkije», «Premjer», «Magnat» un «More lights» ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Savukārt svētdien Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punkta amatpersonas novērsa vēl vienu mēģinājumu nelikumīgi ievest Latvijā cigaretes ar Krievijas akcīzes markām. Veicot pārbaudi Latvijas pilsoņa vadītajā «Audi 80», konstatēts, ka 1989.gadā dzimušais vīrietis, slēpjot tās starp automašīnas sēdekli un bagāžas nodalījumu, Latvijā nelikumīgi mēģina ievest 3200 cigaretes «More», «Bond» un «Kiss» ar Krievijas akcīzes marķējumu aptuveni 240 latu vērtībā.