Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cik nokaitināta ir tauta?

Šonedēļ pie Saeimas ēkas pieteiktas vairākas protesta akcijas, kurās cilvēki plāno paust savus iebildumus pret sagatavoto nākamā gada valsts budžeta projektu.

Otrdien paredzētas divas protesta akcijas. No plkst. 8.15 līdz 10.30 notiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sapulce — pikets. Šim pasākumam pieteikts 1000 cilvēku.

Savukārt no plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks Latvijas Studentu apvienības un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības protesta gājiens, kurā pieteikti 2000 dalībnieku. Šim pasākumam cilvēki pulcēsies pie Ministru kabineta plkst. 11.00, pēc tam sekos gājiens gar Brīvības pieminekli, Izglītības un zinātnes ministriju, Finanšu ministriju līdz Saeimas ēkai.

Abu pasākumu rīkotāji norādījuši, ka pieteikto dalībnieku skaits pasākumu dienā varētu būt krietni lielāks.

Pirmdien pie Saeimas notika Latvijas Motoklubu asociācijas organizēts pikets, kurā simtiem motociklistu pauda protestu pret transportlīdzekļu nodevas palielināšanu.

Savukārt pie Ministru kabineta kāds vīrietis pirmdien sāka badastreiku.

Šodien, 1. decembrī, Saeimā plānots pieņemt nākamā gada budžetu.

Jau iepriekš Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa norādījusi, Drošības policija veic pastāvīgu sociālo un politisko procesu monitoringu saistībā ar iespējamām publiskām aktivitātēm, kā arī izplatītajiem aicinājumiem pulcēties protesta akcijās un informē atbildīgās iestādes.

Mūrniece norādīja: «Tas, ko esmu ievērojusi, — pretēji aicinājumiem, kādi bija agrāk, iet un protestēt naidīgi, cilvēki sapratuši, ka tā naida un negatīvisma ir tik daudz, ka vajag darīt kaut ko p...