Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom» aicina neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo brīdi

Ņemot vērā, ka Latvija sākusi pāreju no analogās uz ciparu televīziju (TV), uzņēmums «Lattelecom» aicina iedzīvotājus neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo mirkli, lai brīdī, kad analogais signāls tiks atslēgts, nepaliktu ar melnu ekrānu, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

Lai mudinātu iedzīvotājus ātrāk pāriet uz ciparu apraidi, «Lattelecom» sagatavojis īpašu piedāvājumu, aicinot šajos Ziemassvētkos kā labāko dāvanu saviem tuviniekiem, kuri skatās analogo TV, izvēlēties dekoderu virszemes TV uztveršanai.

Tas nozīmē, ka decembrī visos «Lattelecom» klientu apkalpošanas centros — veikalos dekoderi būs nopērkami īpašā svētku noformējumā, turklāt ikviens kā dāvanu saņems arī viedkarti un iespēju veselu mēnesi par velti skatīties arī maksas kanālus.

«Šis ir laiks, kad cilvēki vairāk nekā jebkad agrāk novērtē praktiskas un saimniecībā noderīgas dāvanas, tādēļ dekoders un iespēja turpināt skatīties televīziju, turklāt jau labākā kvalitātē, būs vērtīga dāvana Ziemassvētkos. Mēs īpaši aicinām pieaugušos bērnus padomāt par saviem vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem, kuri šobrīd skatās analogo TV, un tradicionālo čību vietā šoreiz izvēlēties daudz pragmatiskāku un jau tuvākajā nākotnē absolūti nepieciešamu lietu — dekoderu ciparu signāla uztveršanai un TV skatīšanai,» aicina «Lattelecom» komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar Eiropas Savienības rekomendāciju un Ministru kabineta lēmumu Latvija sākusi pāreju no analogās uz ciparu TV apraidi. Tas nozīmē, ka tās mājsaimniecības, kas pašlaik skatās analogo TV apraidi, būs jāaprīko ar ciparu TV uztvērējiem.

«Patlaban visas iesaistītās puses — Satiksmes ministrija, Nacionālā radio un televīzijas padome, televīzijas kanāli un «Lattelecom», kas nodrošina pāreju no analogās uz ciparu apraidi, — diskutē par pārejas termiņu, taču ir skaidrs, ka tas notiks ātrāk, nekā iepriekš plānots, tāpēc mūsu aicinājums iedzīvotājiem būtu neatlikt dekodera iegādi uz pēdējo brīdi,» mudina Gabriloviča.