Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piecas decembra karaliskās improvizācijas «K Sunī»

Kā vēstī sena leģenda, Ziemassvētki ir arī improvizācijas laiks. «Karaliskais Improvizācijas teātris» *, tādejādi, kaļ dzelzi karstu un šajā decembra jundā ielūdz jūs uz apaļām piecām izrādēm! Kā ierasts, KIT dzirkstošā saspēle ar publiku notiks mājīgajā «K Suns» kinoteātrī.

Kas vēl ir svarīgi: četras no izrādēm - 2., 9., 23. un 30. decembrī – kā allaž notiks trešdienās ar sāksies pulksten 20.00. Piektā improvizācija būs pirmdien, 21. decembrī.

Saturs: jautras, dzīvespriecīgas un mazliet neprognozējamas izdarības 2 cēlienos, apģērbs: neoficiāls, abpusēji velkams.

Īpašas piezīmes: izrāde nekad nesākas laikā. Mūsu viesiem izrādām pienācīgu cieņu, pirms izrādes iesildot. Moto – katrs pats sev improvizators.

*KIT sastāvs. Improvizē - Varis Klausītājs, Arvis Dejotājs, Ģirts Runātājs, Gustavs Butelis, Jānis Skutelis. Vada - Andris Rupais, muzicē - Carlo.

karaliskais.com