Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Taigera Vudsa autoavārijas lietā joprojām daudz pretrunu

Joprojām izskan pretrunīga informācija par amerikāņu golfa zvaigznes un bagātākā sportista pasaulē Taigera Vudsa aizvadītās nedēļas nogalē notikušo autoavāriju.

Jau ziņots, ka 33 gadus vecais Vudss ar savu «Cadillac» automašīnu sākumā ietriecās ugunsdzēsēju hidrantā, bet pēc tam iebrauca kokā.

Sākotnēji izskanēja baumas, ka Vudss avārijā cietis pēc strīda ar savu sievu, bijušo modeli Ēlinu Nordgrēnu-Vudsu. Tomēr golfera pārstāvji izplatīja paziņojumu, kurā noliedza šo versiju, uzsverot, ka tas bijis nelaimes gadījums.

Publiskots kāda Vudsa kaimiņa zvans ārkārtas dienestiem uzreiz pēc avārijas. Tajā kaimiņa balsī ir dzirdama panika un viņš saka, ka golferis guļot uz zemes. Tāpat kaimiņš pasaka, ka Vudss ir bezsamaņā, un uzsver, ka viņš nevar noteikt, vai golferis elpo vai nē.

Floridas štata policija sākotnēji informēja, ka Vudsa automašīnai nav atvērušies drošības spilveni, līdz ar to tās ātrums nav bijis lielāks par 53 km/h.

Uzreiz pēc negadījuma Vudss tika nogādāts slimnīcā, un sākotnējā informācija liecināja, ka golferis ir guvis smagas traumas. Tomēr vēlāk Vudsa aģents atklāja, ka nopietni savainojumi nav gūti un viņa veselības stāvoklis ir labs. Viņš jau tajā pašā dienā tika izrakstīts no slimnīcas.

Izklaides ziņu portāls «Tmz.com» vēstīja, ka Vudsam ir plēsta brūce sejā, turklāt to varētu būt radījis sportista sievas sitiens, turklāt pēdējā laikā bija izskanējušas baumas, ka Vudsam ir romāns.

Golferis paziņojis, ka ne viņš, ne sieva nesniegs komentārus policijai. Sākotnēji viņu nopratināt policija vēlējās piektdien, bet sieva paziņoja, ka Vudss guļot un lai policija ierodas nākamajā dienā, bet sestdien un svētdien Vudss policistus aizdzina.