Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vauxhall» Lielbritānijā likvidēs 354 darba vietas

ASV autobūves kompānijas «General Motors» (GM) Lielbritānijas struktūrvienība «Vauxhall» vienā no divām valsts rūpnīcām plāno likvidēt vairāk nekā 350 darba vietas, teikts publiskotajā autoražotāja paziņojumā.

«Vauxhall» norādīja, ka Lūtonas rūpnīcā netālu no Londonas paredzēts likvidēt 354 darba vietas, tādējādi ražotnes darbību pielāgojot 2010. gadā prognozētajam ražošanas apjomam.

«Rūpnīcas un arodbiedrības pārstāvji tagad sadarbosies, lai izstrādātu plāna detaļas, nodrošinot ražotnes nākotnes stratēģiju,» vēsta autoražotājs.

Lūtonas rūpnīcā tiek ražoti mikroautobusi «Vauxhall Vivaro» sadarbībā ar Francijas autobūves koncernu «Renault», nodarbinot gandrīz 1500 cilvēkus.

Pagājušajā nedēļā «Vauxhall» noraidīja iespēju likvidēt darba vietas galvenajā kompānijas rūpnīcā Elsmīrportā, kurā tiek nodarbināti aptuveni 2200 cilvēki.

Kā ziņots, GM novembra sākumā negaidīti pārsteidza Eiropas autorūpniecības sektoru, pavēstot, ka atceļ ilgi gaidīto plānu pārdot Eiropas struktūrvienību «Opel» un «Vauxhall» konsorcijam, ko veidoja Kanādas auto detaļu ražotājs «Magna» un Krievijas banka «Sberbank».

Autoražotājs pavēstīja, ka valde ir nolēmusi saglabāt «Opel» un uzsākt tā restrukturizāciju, Eiropā samazinot ražošanas apjomu par 20% un likvidējot aptuveni 9500 darba vietas.