Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Čeļabinskas «Traktor» pārstāvis grib mainīt KHL reglamentu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čeļabinskas «Traktor» padomes priekšsēdētājs Andrejs Kosilovs vēlas mainīt KHL reglamenta vairākus punktus, raksta portāls [s:29537].

«Esmu pārliecināts, ka šajos jautājumos mēs atradīsim sev atbalstu no citiem KHL klubiem,» sacīja Kosilovs. Pēc Kosilova vārdiem, «Traktor» kluba neveiksmīgais sniegums ir skaidrojams ar to, ka līgas reglamentā ir vairāki punkti, kas skar kluba un spēlētāja līgumus, bet klubs tos nevar mainīt. KHL šos nosacījumus uzspiež, uzskata Kosilovs.

«Stimulēt spēlētājus uz augstiem rezultātiem mums traucē stingrie līgas noteikumi un KHL reglaments. Piemēram, kluba vadība nav tiesīga ar spēlētāju lauzt līgumu līdz sezonas beigām, kurš nepilda līguma nosacījumus.»

Pēc priekšsēdētāja vārdiem, hokejists var laukumā nespēlēt ar pilnu atdevi, zinot to, ka viņš tik un tā paliks komandā līdz sezonas beigām. Tāpat KHL noteikumi aizliedz klubam patstāvīgi noteikt prēmiju apjomus, lai motivētu hokejistus.

«Traktor» komanda 29 aizvadītajos mačos ir nopelnījusi 31 punktu un Austrumu konferencē tā ieņem 9. vietu.