Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pasaules galvenais Santaklauss no Lapzemes apciemos Latvijas bērnus

Sestdien, 5. decembrī, labdarības vizītē Latvijā ieradīsies pasaules galvenais Santaklauss no Lapzemes. Bērni viņu varēs sastapt Rīgā, Olainē un Ogrē. Ikviens bērns tiek aicināts tikties ar pasaules galveno Santaklausu!

Santaklausa maršruts Latvijā 5. decembrī:

Santaklauss ar dāvanu maisiem dosies uz sociālās aprūpes centru «Pļavnieki» un Iļģuciema sieviešu cietuma bērnunamu un nepilngadīgo cietumnieču nodaļu.

Ar Santaklausa gādību Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas visi mazie pacienti saņems dāvanas. Arī AS «Olainfarm» uzņēmuma darbinieki sarūpējuši dāvanu slimnīcai — pašlaik nepieciešamākos medikamentus — pretklepus zāles un probiotiķus jeb veselīgās baktērijas gremošanas un zarnu trakta darbības uzlabošanai. Kopumā ar šiem medikamentiem iespējams palīdzēt vairāk nekā 500 mazajiem pacientiem. Priekšlaikus dzimušo bērnu nodaļai pasaules galvenais Santaklauss atvedīs īpaši mazas autiņbiksītes no «Bella».

Plkst. 12.00 Olaines pilsētā pasaules galvenais Santaklauss iedegs svētku egli.
Plkst. 13.00 viesosies Ogres pilsētas svētkos un
uzstādīs Santaklausa pastkastītes bērnu vēstulēm: plkst. 13.40  Ogrē, t/c «Dauga», 14.15 Rīgā, veikalā «Lāčuks», A. Čaka ielā 72.

Plkst. 15.00 Santaklauss ieradīsies Stacijas laukumā Rīgā, lai iedegtu Ziemassvētku egli un sveiktu īpašos viesus — Tukuma rajona Irlavas bērnunama iemītniekus, kuriem tikšanos ar  Santaklausu un dāvanas sarūpējusi VAS «Latvijas Dzelzceļš».

Jau plkst. 14.00 sāksies pasaules galvenā Santaklausa gaidīšanas svētku koncerts modes un izklaides centrā «Rīga Plaza», Mūkusalas ielā 71.

Modes un izklaides centra «Rīga Plaza» vadība, atpūtas centra «Fantasy Park», «Olainfarm» un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas darbinieki ir parūpējušies, lai 5. decembrī Olaines novada 30 bērni no maznodrošinātām ģimenēm šeit atpūstos, rotaļātos un tiktos ar Santaklausu. 

Plkst. 17.00, sagaidot pasaules galveno Santaklausu, paredzēts salūts pie modes un izklaides centra «Rīga Plaza». Santaklauss apbalvos bērnu vēstuļu konkursa «Kāpēc Ziemassvētki ir priecīgi?» uzvarētājus, iedegs milzīgo Ziemassvētku egli un tālāk dosies ar helikopteru!

Pasaules galvenais Santaklauss Latvijā būs viesojies jau deviņas reizes. Pirmā vizīte notika 1999. gadā, kad Santaklauss tikās ar Latvijas Republikas prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu.
Santaklausa oficiālais pārstāvis Latvijā un vizīšu organizators ir Igors Proņins, «Telekompānija Forma Pro». Igors Proņins stāsta, ka pa šiem gadiem Santaklauss Latvijas bērniem izdalījis vairāk nekā 50 000 dāvanu.